Kas yra rašymo maratonas?
 

Rašymo maratonas yra erdvė ir laikas, kur žmonės susirenka rašyti.


KAM SKIRTAS?


Visiems suaugusiems žmonėms, kuriems patinka rašymas arba kurie nori pradėti rašyti. Nesvarbu, ar rašai tik dienoraštį, ar per dieną užsirašai tik porą sakinių susirinkimo metu, ar esi rašytojas, žurnalistas. Ateinant į maratoną svarbiausia vidinis noras rašyti ir patirti tėkmės (flow) santykį su savimi ir rašymu.

KAS YRA RAŠYMAS?


Rašymo maratono dalyviai dažnai rašymą atranda keliais aspektais. Rašymas yra:
1. Raktas į unikalią sėkmę, studijas, verslą. Rašydamas išgirsti save, savo tikrąsias temas, savo klausimus ir net atsakymus. Iš pasąmonės iškilę klausimai, idėjos yra tvirtos, unikalios, nepakartojamos ir dažniausiai pasiteisina, parodo kelią į sėkmę.
2. Vienas iš įrankių darbui su savimi, savipagalbai arba asmenybės augimui. Rašymas išlaisvina, didina pasitikėjimą savimi, saugų atvirumą sau ir kitiems.
3. Kūryba. Rašant įvairiomis technikomis gimsta nuostabūs kūriniai. Susitinkama su savo vidiniu kritiku, redaktoriumi. Bet tuo pačiu ir susidraugaujama su juo.

KOKIA NAUDA?


Maratono nauda yra tokia kaip ir visų maratonų – praplėsti savo asmenines ribas (padaryti daugiau nei manai, kad gali) ir įgauti naujos patirties.

KAS VYKSTA MARATONO METU?


Rašome, skaitome, rašome, skaitome, rašome, rašome. Maratonas turi tam tikrą savo eigą, tačiau pagrindinis principas, kad dalį laiko rašome, o kitą dalį garsiai skaitome (kiek norisi), ką parašėme.


 
  © 2023 rasymomaratonas.lt | Interneto svetainių kūrimas